صفحه اصلی

در دسترس نبودن شبکه و نبود سیگنال مفید ارتباطی و اینترنتی تلفن همراه و عدم آنتن دهی مناسب و همینطور انتظار برای برقراری مکالمه مجدد و عدم ارتباط یا کندی اینترنت که لود DOWNLOAD و آپلود UPLOAD کد های حتی کم حجم با تاخیر زیاد در وب سایت ها به دلیل زیر ساخت ضعیف و عدم وجود موج سیگنال مناسب و دریافت امواج آنتن کاذب خط مخابراتی از برج دکل های بی تی اسBTS منطقه است که باعث از دست دادن فرصت ها، مثل از دست دادن مشتری های خرید ، فروش پایین به علت تماس های از دست داده و کلافگی مشترک های اپراتور های سیم کارت های همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و ... شده و با این ضرورت و نیاز دنیا ی جدید ارتباطات ، برای مشترکین قابل قبول نیست. در این آموزش چند راهنمایی و راهکار برای حل مشگل عدم آنتن دهی و پرش آنتن خط گوشی و عدم سرویس دهی و قطع و وصل شدن آنتن و نت انواع گوشی های اندروید آی او اس IOS و ویندوز فون تلفن همراه مانند سامسونگ Samsung , سونی اریکسون Sony , هواوی Huawei , آیفون اپل Apple , نوکیا Nokia , شیائومی, موتورلا و دیگر برند ها و مدل های گوشی همراه که می توان با چند ترفند ساده و ارزان قیمت و کم هزینه برای تقویت کننده گی آنتن دهی موبایل و افزایش سرعت و کیفیت و قدرت سیگنال که به بهبود قدرت آنتن دهی موبایل کمک میکند، ارائه خواهد شد...


تقویت کننده آنتن دهی موبایل - آموزش افزایش سیگنال تلفن همراه

 

تقویت آنتن دهی موبایل با از بین بردن موانع سیگنال

تقویت آنتن موبایل با از بین بردن موانع سیگنال ،،، موبایل شما و دکل های بی تی اس آنتن سیم کارت با هم ارتباط وایرلس سیگنال دارند. زمانی که بین شما و برج مخابراتی مانع فیزیکی مانند ساختمان, کوه , درخت و... نباشد به راحتی می توانند با هم در ارتباط باشند، اما اگر وسایل و اشیاء در بین گوشی و دکل قرار بگیرد، این ارتباط دچار مشکل آنتن دهی خواهد شد. زمانی که میبینید افراد موبایل خود را بالا میگیرند و یا به پنجره نزدیک می شوند، در حقیقت آنها در حال تلاش برای کاهش تاثیر اشیا و بهبود ارتباط بین موبایل و دکل های مخابراتی هستند. پس باید محل منزل یا شرکت را در طبقات بالا و منطقه ای که برج های بلند در اطراف آن نباشد انتخاب کرد.

 

تقویت آنتن موبایل

افزایش سیگنال موبایل با کم کردن فاصله تا دکل های BTS

هر چقدر فاصله تا دکل بی تی اس کمتر باشد،  برقراری تماس مطلوب تر و برخورداری از سرعت و کیفیت اینترنت سیم کارت بهتر خواهد بود . پس محل سکونت یا کار که آنتن گوشی موبایل برای شما اهمیت زیادی دارد یا به عبارتی هزینه تماس از دست رفته شما در آن محل برای شما بالا خواهد، بهتر است هر چه بیشتر به دکل های بی تی اس مخابراتی موبایل نزدیک باشد.محل BTS های مخابرات را میتوانید با سرچ در وب سایت های تخصصی و یا نصب اپلیکیشن های مربوط و جستجو در نقشه منطقه.

 

دوری از مناطق دارای اموج مغناطیسی یا الکترونیکی

استقرار در مناطق دور از دکل های فشار قوی برق که ایجاد میدان الکتریکی میکنند و همینطور برخی از دستگاههای آزمایشگاهی گشتاور دار و همینطور دستگاههای با ماهیت گریز از مرکز ،  ایجاد میدان مغناطیسی میکنند بر فرکانسهای موبایل تاثیر میگذارد و بایست محل برای استقرار خود انتخاب کرده که از آنها دور باشد

 

استفاده از گوشی های موبایل با آنتن دهی بالا

حتما برای شما پیش آمده که گوشی همراه شما آنتن مطلوبی ندارد یا اینترنت موبایل شما E و 2G است و در همان محیط گوشی تلفن همراه همکار یا دوستتان دارای خط آنتن پر و اینترنت 3G , LTE, و 4G هست. این موضوع به خاطر اینست که برخی از گوشی های موبایل دارای آنتن دهی بهتری نسبت به سایر گوشی های تلفن همراه هستند. شما میتوانید برای حل مشگل آنتن دهی یک گوشی موبایل با آنتن دهی بالا استفاده نمایید.

لیست ده گوشی موبایل برتر از لحاظ آنتن دهی قوی

 

استقرار در مناطق کم جمعیت

انتخاب محل استقرار در منطقه های کم جمعیت و دور از ازدحام و ترافیک سیگنال و انتخاب منطقه استقرار دور از بازار و محل های پر از ازدحام کاربر  های موبایل باعث ایجاد پهنای باند ترافیک کمتر و مکالمه مطلوب تر برای شما خواهد شد

 

تقویت کننده آنتن موبایل

تغییر اپراتور یا استفاده از رومینگ

پوشش آنتن دهی و کیفیت آنتن دهی اپراتورها در مناطق مختلف متفاوت میباشد. شما میتوانید با تغییر اپراتور خود به اپراتوری که در منطقه استقرار شما دارای سیگنال و آنتن دهی مناسب تری میباشد، مشگل آنتن دهی خود را حل نمایید. همچنین می توان از طرح رومینگ یا طراح ترابرد به اپراتور  های دیگر ( ایرانسل  ،  رایتل و همراه اول  ) جهت جلو گیری از تماس از دست رفته در نقاطی که اپراتور  مورد استفاده شما آنتن دهی مناسب ندارد استفاده کرد

تقویت آنتن دهی همراه اول

استفاده از دستگاه تقویت آنتن موبایل

دستگاه تقویت آنتن موبایل، يك تقويت كننده آنتن موبایل بسيار قوی است كه در تمام مكانهايی كه آنتن دهی موبایل کم است. كاربرد دقيقی دارد و می تواند تحت ضعيف ترين شرايط آنتن دهی، امواج تلفن همراه را دريافت نموده و كاملا تقويت نمايد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر  در مورد دستگاه تقویت آنتن موبایل و مشاوره با شماره های زیر با ما در تماس باشید

 

شماره های تماس :

02186029712          09357599977

شماره های تماس :

02155705804            09903700833

تقویت آنتن تلفن همراه اول و ایرانسل

تقویت آنتن موبایل خرید, فروش, آموزش نصب و ساخت و کد دهی سیستم دستگاه های افزایش دهنده کیفیت و سرعت اینترنت LTE , 4G + 3G , 5G و امواج سیگنال تلفن همراه اول, ایرانسل, رایتل و همه اپراتور ها ریپیتر کننده مناطق تحت پوشش در دسترس فرکانس قوی مشترک دکل های مخابرات موبایل شبکه تک باند دو باند ، سه باند ( فول باند ) مخابراتی تلفن همراه استفاده خانگی و نیمه صنعتی اداری و تجاری قابل استفاده در طبقه زیر زمین, منزل , آپارتمان و فروشگاه های زیر زمینی و نقطه کور و داشتن و رفع مشگل تماس از دست رفته, نبودن و خط ندادن یا آنتن کاذب و قطع مکالمه حین تماس , خطای پرش نقطه خارج از دسترسی آنتن دهی موبایل و سرعت دانلود و آپلود با نت فورجی موبایل ، با ضمانت و گارانتی و ارزان ترین قیمت و هزینه تمام شده جنوب شرق غرب و شمال مناطق تهران و شهرستان ها.

دستگاه رپیتر تقویت آنتن موبایل

تقویت کننده آنتن دهی موبایل، يك ریپیتر تقويت كننده سیگنال آنتن موبایل بسيار قوی است برای همه اپراتور های تلفن همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و ... كه در تمام منطقه  ها و مكانهايی كه آنتن دهی موبایل کم است. كاربرد دقيقی دارد و می تواند تحت ضعيف ترين شرايط آنتن دهی، امواج تلفن و اینترنت گوشی همراه را از دکل های مخابرات دريافت نموده و كاملا تقويت نمايد.

تقویت کننده آنتن دهی موبایل

دستگاه تقویت انتن موبایل ارائه شده توسط گروه فنی آیکوسرویس با توان مناسب و با صرف هزینه کمتر قادر به ایجاد پوشش مناسب می باشند. سرعت بالای انتقال Data و کاهش نرخ تماسهای ناموفق و حذف نقاط کور از نتایج تقویت سطح سیگنال می باشد که ویژگی کیفیت و توان بالای رپیترهای ارائه شده اطمینان لازم را در تولید چنین سیگنالی تضمین می نماید.

قیمت تقویت آنتن موبایل

تقویت آنتن تلفن همراه.

فروش تقویت کننده آنتن تلفن همراه.

دستگاه افزایش سیگنال آنتن موبایل تلفن همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و ...

قیمت تقویت انتن موبایل

تقویت سیگنال موبایل.

فروش تقویت آنتن موبایل.

خرید و فروش دستگاه تقویت آنتن موبایل تلفن همراه اول و رایتل و ...

تقویت سیگنال آنتن موبایل

تقویت کننده آنتن موبایل.

تقویت کننده سیگنال موبایل.

فروش دستگاه ریپیتر سه باند تقویت آنتن موبایل همراه اول و ایرانسل و ...

تقویت انتن موبایل

تقویت آنتن موبایل.

تقویت کننده آنتن موبایل.

فروش و نصب دستگاه بوستر تقویت کننده سیگنال موبایل تلفن همراه...

تقویت کننده سیگنال آنتن دهی موبایل

فروش و نصب دستگاه تقویت کننده سیگنال آنتن خط موبایل تلفن همراه  ، مناسب ترین روش جهت ارتقاء کیفیت مکالمه و تقویت سیگنال شبکه موبایل در طبقات زیرین ساختمانها مانند سفره خانه نها ، بیمارستان ها ، پارکینگ ها ، هتل ها ، آسانسورها ، کارگاه ها و کارخانجات ، واحدها و مجتمع های مسکونی ، اداری و تجاری (و هر نقطه دیگری که به علت دارا بودن موقعیت فیزیکی و یا سازه خاص منجربه قرار گرفتن آن در نقطه کور می باشد)

 • تقویت سیگنال موبایل

  فروش دستگاه تقویت کننده سیگنال موج خط موبایل مخابرات
  تقویت کننده سیگنال موبایل گروه فنی آیکو سرویس ریپیتر
 • تقویت آنتن موبایل

  تقویت کننده آنتن موبایل ارزان قیمت
  تقویت آنتن موبایل گروه فنی آیکو سرویس

برخی از کدهای مفید موبایل برای چک کردن اصل بودن موبایل ، کشور سازنده ، تعمیری بودن ، نسخه اندروید و ... که در آنتن دهی موبایل مهم میباشند..

کد دریافت سریال نامبر گوشی

کد #06#* سریال نامبر گوشی یا همان IMEI را نمایش می‌دهد. استفاده از این کد در هنگام خرید گوشی و تطابق آن با شماره سریال موجود روی جعبه گوشی و بدنه دستگاه می‌تواند به شما ثابت کند که گوشی شما اورجینال و آکبند است یا تعمیری و کارکرده است.

کد خارج کردن موبایل از دسترس و کنسل کردن خارج از دسترسی :

میتوانید با گرفتن شماره های کد #915* 21* موبایل همراه خود را از دسترس خارج کنید. این سرویس با گرفتن کد #21# کنسل می‌شود.

کد اطلاعات موبایل مخصوص گوشی های سامسونگ SAMSUNG :

گرفتن شماره #0228#* از شماره گیر موبایل تمامی اطلاعات سخت افزاری،نرم افزاری،باطری،شبکه و... گوشی های موبایل سامسونگ را نمایش میدهد.

**** *** *** *** ***
برای مشاهده سایر کدهای مخفی انواع گوشی های مختلف اینجا کلیک کنید

تقویت آنتن موبایل    تقویت سیگنال موبایل تلفن همراه اول   فروش دستگاه تقویت آنتن موبایل   فروش دستگاه تقویت سیگنال موبایل   دستگاه تقویت سیگنال آنتن موبایل   خرید دستگاه تقویت  انتن موبایل تلفن همراه اول و رایتل    دستگاه تقویت کننده سیگنال موبایل تلفن همراه اول و ایرانسل   تقویت آنتن تلفن همراه اول و ایرانسل

آموزش تنظیمات افزایش سرعت نت موبایل

حتما برای شما پیش آمده با اینکه یک برنامه در موبایل شما بسته است اما برای شما پیام ارسال میکند مانند پیام های تبلیغاتی یا پیام های خبری مانند نسخه جدید برنامه را نصب کنید و یا اینکه برنامه ای محل حرکت و استقرار شما را رسد میکند, اینها به این معناست که برنامه مورد نظر به اینترنت گوشی شما دسترسی دارد , که ممکن است این دسترسی را بدون اجازه شما و یا هنگام نصب برنامه با اجازه اولیه شما گرفته باشد. و این برنامه ها با رسد و ارسال و دریافت اطلاعات برنامه های شما با اینترنت سیم کارت گوشی شما که ممکن است از هر اپراتوری این اینترنت را دریافت کرده باشید مانند همراه اول , ایرانسل , رایتل , تالیا و ...  باعث ترافیک بالای داده و کم شدن پهنای باند اینترنتی  شما و  کند شدن سرعت دانلود و آپلود گوشی موبایل و مصرف بیش از اندازه غیر نیاز شما میشوند که میشود با تنظیمات ستیتگ setting گوشی تلفن همراه با غیر فعال کردن دسترسی این برنامه ها و قطع نوتیفیکیشن برنامه دانلود خودکار اپ مورد نظر سرعت اینترنت گوشی خودتان را افزایش دهید. که در اینجا آموزش غیر فعال کردن اعلان ها Notifications داده میشود.

**** *** *** *** ***
برای مشاهده آموزش تنظیمات افزایش سرعت نت گوشی اینجا کلیک کنید

 

تقویت آنتن موبایل    تقویت سیگنال موبایل تلفن همراه اول   فروش دستگاه تقویت آنتن موبایل   فروش دستگاه تقویت سیگنال موبایل   دستگاه تقویت سیگنال آنتن موبایل   خرید دستگاه تقویت  انتن موبایل تلفن همراه اول و رایتل    دستگاه تقویت کننده سیگنال موبایل تلفن همراه اول و ایرانسل   تقویت آنتن تلفن همراه اول و ایرانسل

بهترین و قوی ترین موبایل از لحاظ آنتن دهی بالا و با کیفیت, معرفی برترین گوشی های جهان از در رتبه بندی جهان جهت آنتن دهی خط سیم کارت در نقاط کم سیگنال و کور بیرون شهری,کوهستانی و شهرستان های کم آنتن در ایران بدون قطع و وصل امواج, کدام مارک و برند آنتن دهی بیشتر و بهتر دارد و دارای برترین مقام از جهت آنتن دادن مکالمه و اینترنت تلفن همراه است؟

...  ده مدل برتر موبایل در دنیا از لحاظ آنتن دهی ...

 

تقویت آنتن موبایل    تقویت سیگنال موبایل تلفن همراه اول   فروش دستگاه تقویت آنتن موبایل   فروش دستگاه تقویت سیگنال موبایل   دستگاه تقویت سیگنال آنتن موبایل   خرید تقویت انتن موبایل   تقویت آنتن موبایل همراه اول   تقویت آنتن موبایل ایرانسل

سرچ تقویت آنتن موبایل در گوگل

فروش و نصب سیستم تقویت کننده سیگنال و اینترنت موبایل تلفن همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و ...

در حال ارسال
پیام شما ارسال شد. با تشکر

گروه فنی آیکوسرویس ارایه دهنده انواع دستگاههای تقویت سیگنال موبایل همراه اول و ایرانسل

جهت دریافت مشاوره و سفارش با ما در تماس باشید

شماره تماس:

86029712 021

09357599977

تقویت  کننده آنتن موبایل خرید ، فروش و نصب سیستم دستگاه های افزایش دهنده اینترنت و امواج سیگنال تلفن همراه اول ، ایرانسل ( همه اپراتور ها ) ریپیتر تک باند دو باند ، سه باند ( فول باند ) خانگی و نیمه صنعتی اداری قابل استفاده در طبقه زیر زمین و کارگاههای زیر زمینی با ضمانت و گارانتی و ارزان ترین قیمت

 

تقویت آنتن موبایل

Buying, selling, and special prices for cheap mobile antenna signal amplifier in Tehran - Iran